Warning: "continue" targeting switch is equivalent to "break". Did you mean to use "continue 2"? in /home/ativayapi/public_html/wp-content/plugins/revslider/includes/operations.class.php on line 2854

Warning: "continue" targeting switch is equivalent to "break". Did you mean to use "continue 2"? in /home/ativayapi/public_html/wp-content/plugins/revslider/includes/operations.class.php on line 2858

Warning: "continue" targeting switch is equivalent to "break". Did you mean to use "continue 2"? in /home/ativayapi/public_html/wp-content/plugins/revslider/includes/output.class.php on line 3708
Mobilya Montajı | Ativa Yapı

Gömme Rezervuar Arıza Onarımı

Bugün Ayşe Tarhan hanımefendinin evine konuk olduk. Gömme rezervuarındaki arıza ile ilgili problemini çözmek üzere geldik. Banyoda bulunan rezervuarın tuşlarında arıza tespit edildi.

Hassas bir ürün olan rezervuar tuşları aslında uzun ömürlü olsa da zamanla kullanımdan kaynaklı deformeler sonucu değişmesi gerekebiliyor.

Onarım Süreci

Öncelikle gömme halinde duvara monteli olan eski tuş takımının söküm işlemini gerçekleştirdik. Bu noktada eski ürünleri sökerken seramiklere zarar vermeden bu işlemi tamamlamak oldukça önemlidir. Bizde bu hassasiyete göre özenle sökme işlemini tamamladık.

Ardından yeni tuş takımını orijinal ürünün aynısı ile başarılı bir şekilde yerine monte ettik. Ürünün testlerini yaparak ilk gün ki gibi çalışır şekilde Ayşe Hanıma teslim ettik.

Hüseyin usta, titizliği, bilgisi ve özeni ile evimde bir senedir bekleyen işlerimi bir çırpıda, güven uyandırarak ve dikkatle tamamladı.Gerçekten bir usta ile tanıştığıma inanıyorum. Eline sağlık, çok teşekkürler!

Ayşe TARHAN

Onarım Sonucu

Bir onarım hizmetini daha başarılı şekilde tamamladık. Ayşe Hanıma yukarıdaki nazik yorumu ve bizi tercih ettiği için teşekkür ederiz.

1
Merhabalar Ben Hüseyin
Size nasıl yardımcı olabilirim?
Powered by